Kolaż składający się z logotypów: Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wielkopolski, Instytucji Kultury Samorządu Województwa Wielkopolskiego

Nabór na stanowisko: księgowa

Oferty

pracy

Nabór na stanowisko:...

2024-04-12

Oferta pracy

Wielkopolskie Muzeum Niepodległości
ogłasza nabór na wolne stanowisko:

Księgowa

I. Nazwa i adres organizatora:

Wielkopolskie Muzeum Niepodległości ul. Woźna 12, 61-777 Poznań

II. Cele i zadania wykonywane na danym stanowisku m.in.:

  1. bieżące i prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości
  2. obliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. PIT, VAT, JPK
  3. współpraca z audytorem zewnętrznym w trakcie corocznej kontroli
  4. nadzór nad dokumentami zgromadzonymi w dziale finansowo – księgowym oraz wprowadzenie do programu księgowego (księgowanie sprzedaży, zakupów itp.)
  5. dekretowanie dokumentów
  6. bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych
  7. kwalifikacja podatkowa dokumentów
  8. odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
  9. Przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych.

Ill. Wymagania stawiane przed kandydatem:

  1. Wykształcenie wyższe ekonomiczne.
  2. Min. 3 lata doświadczenia w w obszarze ewidencji składników majątku trwałego.
  3. Znajomość ustawy o rachunkowości, CIT.
  4. Umiejętność analitycznego myślenia, innowacyjność w podejściu do realizowanych zadań.
  5. Otwartość na współprace z ludźmi.

IV. Pożądane:

  1. Znajomość programu księgowo – finansowego Agrobex.
  2. Odbyte dodatkowe kursy i szkolenia z zakresu księgowości
  3. Bardzo dobra organizacja pracy.
  4. Zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

V. Termin, miejsce i sposób składania dokumentów aplikacyjnych:

Termin składania aplikacji : do 12 kwietnia 2024 r.
Planowany termin zatrudnienia w instytucji: kwiecień 2024
Forma zatrudnienia : umowa o pracę, pełny etat
Wynagrodzenie zasadnicze: 4300-4500,00 brutto

Adres do przestania aplikacji:

Wielkopolskie Muzeum Niepodległości, ul. Woźna 12, 71-777 Poznań, z dopiskiem na kopercie : ,,Nabór na stanowisko – Księgowa” (decyduje data stempla pocztowego).
Lub mailowo na adres: rekrutacja@wmn.poznan.pl tytułem e-maila “Nabór na stanowisko – księgowa”

VI. Wymagane dokumenty:

a) życiorys (CV) powinien być opatrzony podpisanym oświadczeniem kandydata,
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji rekrutacji,

b) kserokopie dokumentu potwierdzającego wykształcenie oraz kserokopie świadectw pracy, zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, prosimy dostarczyć na rozmowę kwalifikacyjna..

lnformacje dodatkowe:

  1. Oferty, które wpłyną po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.
  2. Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo nie wybrania żadnego z kandydatów.
  3. Dokumenty aplikacyjne kandydata, który został wyłoniony w procesie rekrutacji, zostają dołączone do akt osobowych.
  4. Dokumenty pozostałych kandydatów są przechowywane przez 2 m-ce, a jeżeli w tym okresie nie zostaną
    odebrane przez osoby, które je złożyły, podlegają komisyjnemu zniszczeniu.
Materiały do pobrania

Format

PDF

485 KB
Logo UE