Kolaż składający się z logotypów: Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wielkopolski, Instytucji Kultury Samorządu Województwa Wielkopolskiego

Wirtualne zwiedzanie

Muzeum

online

Wirtualne zwiedzanie

Wirtualne zwiedzanie

Wirtualne zwiedzanie

Spacery online

Wirtualny spacer po Muzeum Armii “Poznań”

Zapraszamy do Muzeum Armii "Poznań" w którym opowiadamy historię bitwy nad Bzurą.

Realizacja spaceru: scanport.pl

Wirtualny spacer po Przeciwatomowym Schronie dla Władz Miasta Poznania

Zaprasza na wirtualny spacer po Przeciwatomowym Schronie dla Władz Miasta Poznania obiekcie, z lat 50, którego istnienie zostało odtajnione w 2012 roku.

Wirtualny spacer został wykonany we współpracy z firmą SKANOWANIE XYZ.

Wirtualny spacer po Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956

Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956 zaprasza na wirtualny spacer po swojej ekspozycji. Przedsięwzięcie realizuje założenia programu Kultura Dostępna, aby wspierać integrację społeczną i umożliwić obcowanie ze zbiorami osobom zagrożonym wykluczeniem.

Wirtualny spacer został wykonany we współpracy z firmą SKANOWANIE XYZ.

Wirtualny spacer po Galerii Plakatu z Okresu Socjalizmu

Zaprasza na wirtualny spacer po Galerii Plakatu z Okresu Socjalizmu. W otwartej w 2018 roku przestrzeni wystawienniczej znajdującej się w willi nad schronem zaprezentowano min. plakaty oraz obrazy pochodzące ze zbiorów Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości, jak również meble pozyskane w celu wzbogacenia tworzonej ekspozycji.

Wirtualny spacer został wykonany we współpracy z firmą SKANOWANIE XYZ.

Wirtualna gra: „Odkrywcy Zdobywcy na szlaku Powstania Wielkopolskiego!”

Wielkopolskie Muzeum Niepodległości wspólnie z projektem Odkrywca Zdobywca zapraszają na wirtualną grę terenową: „Odkrywcy Zdobywcy na szlaku Powstania Wielkopolskiego!” Wyruszcie szlakiem Powstania Wielkopolskiego i odnajdźcie wszystkie rozetki! Znajdziecie je w gmachu historycznego Odwachu, gdzie dziś mieści się Muzeum Powstania Wielkopolskiego. Rozglądajcie się uważnie i poznajcie dzieje wielkiego zrywu Wielkopolan!

Logo UE