Pozostańmy

w kontakcie

Pozostańmy

w kontakcie

Kontakt

Kontakt

Dane kontaktowe

Wielkopolskie

Muzeum Niepodległości

Sekretariat +48 (61) 851 72 89
E-mail sekretariat@wmn.poznan.pl
Adres korespondencyjny ul. Woźna 12 61-777 Poznań
Administrator strony internetowej kontakt@wmn.poznan.pl
Numer konta bankowego PKO BP SA I oddział w Poznaniu 98 1020 4027 0000 1702 0049 2538

Wielkopolskie

Muzeum Niepodległości

Sekretariat +48 (61) 851 72 89
E-mail sekretariat@wmn.poznan.pl
Adres korespondencyjny ul. Woźna 12 61-777 Poznań
Administrator strony internetowej kontakt@wmn.poznan.pl
Numer konta bankowego PKO BP SA I oddział w Poznaniu 98 1020 4027 0000 1702 0049 2538

Kontakt do oddziałów

Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918 – 1919

Stary Rynek 3, Odwach, 61-772 Poznań

Kierownik - kustoszMarcin Wiśniewski
Emailodwach@wmn.poznan.pl
Telefon / fax61 853 19 93

Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956

ul. Św. Marcin 80/82 (Zamek)

Kierownik - kustoszKinga Przyborowska
Emailczerwiec@wmn.poznan.pl
Telefon / fax+48 (61) 852 94 64

Muzeum Martyrologii Wielkopolan – Fort VII

Al. Polska, 60-591 Poznań

Kierownik Jacek Kaczmarek
Emailmmw@wmn.poznan.pl
Telefon / fax+48 (61) 848 31 38

Muzeum Uzbrojenia

Al. Armii Poznań, Park Cytadela

Kierownik - kustoszKrzysztof Jankowiak
Emailcytadela@wmn.poznan.pl
Telefon / fax+48 (61) 820 45 03/ 885 444 557

Muzeum Armii „Poznań”

Al. Armii Poznań, Park Cytadela - Mała Śluza 61- 663 Poznań

Kierownik - kustoszJarosław Bączyk
Emailbzura@wmn.poznan.pl
Telefon / fax+48 663 866 414

Przeciwatomowy Schron dla Władz Miasta Poznania i Galeria Plakatu z Okresu Socjalizmu

Ul. Słupska 62, 60-458 Poznań

Kierownik - kustoszKinga Przyborowska
Emailslupska@wmn.poznan.pl
Telefon / fax+48 (61) 852 94 64

Zobacz na mapie