Kolaż składający się z logotypów: Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wielkopolski, Instytucji Kultury Samorządu Województwa Wielkopolskiego

Specjalista ds. Promocji i Komunikacji

Oferty

pracy

Specjalista ds. Prom...

2024-01-08

Oferta pracy

Wielkopolskie Muzeum Niepodległości ogłasza nabór na stanowisko:

I. Nazwa  i adres organizatora:

Wielkopolskie Muzeum Niepodległości

Ul. Woźna 12, 61-777 Poznań

Miejsce wykonywania pracy: Wielkopolskie Muzeum Niepodległości, ul. Woźna 12.

II. Termin i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

Termin składania aplikacji: do 08.01.2024r.

Planowany termin zatrudnienia w instytucji: luty 2024

Forma zatrudnienia: pełen etat, umowa o pracę  1/1 etatu

Adres do przesłania aplikacji: Wielkopolskie Muzeum Niepodległości, ul. Woźna 12, 61-777 Poznań, z napisem na „Nabór na stanowisko specjalista ds. promocji i komunikacji.„ lub mailowo na adres: rekrutacja@wmn.poznan.pl, tytuł e-maila „Nabór na stanowisko specjalista ds. promocji i komunikacji„

III.  Zadania wykonywane na w/w stanowisku:

  1. przygotowywanie i realizacja promocji Muzeum w ramach poszczególnych projektów, wystaw i wydarzeń we współpracy z oddziałami Muzeum,
  2. projektowanie i przygotowywanie materiałów promocyjnych i nadzór nad ich dystrybucją i udostępnianiem,
  3. przygotowywanie, nadzorowanie, odbiór i rozliczanie kampanii promocyjno-reklamowych,
  4. opieka nad stroną www oraz kanałami w mediach społecznościowych,
  5. budowanie strategii rozwoju publiczności,
  6. utrzymywanie i rozwijanie relacji z instytucjami i organizacjami, współpracującymi z Muzeum,
  7. utrzymywanie i poszerzanie relacji z mediami,
  8. kształtowanie i dbanie o wizerunek Muzeum.

IV. Wymagania stawiane przed kandydatem:

    Niezbędne:

  1. Min. wykształcenie wyższe
  2. Wymagania kwalifikacyjne:

Niezbędne:

  • wykształcenie wyższe (preferowane – marketing, historia, dziennikarstwo, PR-social media),
  • umiejętność obsługa strony internetowej (środowisko WordPress), newslettera, mediów społecznościowych (Facebook, Instagram),
  • umiejętność fotografowania,
  • umiejętność pisania historycznych tekstów informacyjnych i promocyjnych,
  • doświadczenie w organizacji promocji wydarzeń kulturalnych, wystaw, edukacji także w formie online,
  • podstawowa umiejętność projektowania graficznego zaproszeń, ulotek itp.,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność, rzetelność i uczciwość,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • elastyczność i kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Pożądane:

  • doświadczenie w projektowaniu graficznym
  • doświadczenie w prowadzeniu stron w mediach społecznościowych
  • doświadczenie w pisaniu komunikatów medialnych

V. Wymagane dokumenty:

  1. List motywacyjny – własnoręcznie podpisany,
  2. Życiorys – cv – powinien być opatrzony podpisanym oświadczeniem kandydata „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.
  3. Kserokopie dokumentów potwierdzających zdobyte wykształcenie oraz kserokopie świadectw pracy i ukończonych kursach, szkoleniach, prosimy dostarczyć na rozmowę kwalifikacyjną,
  4. Dokumenty aplikacyjne kandydata, który został wyłoniony w procesie rekrutacji, zostaną dołączone do akt personalnych,
  5. Dokumenty pozostałych kandydatów są przechowywane przez 2 m-ce, a jeżeli w tym okresie nie zostaną odebrane przez osoby, które je złożyły, podlegają komisyjnemu zniszczeniu.

Uwaga!

  1. Oferty, które nie wpłyną w wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.
  2. Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo niewybrania żadnego z kandydatów.
  3. Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami
Materiały do pobrania

Format

pdf

688KB
Logo UE