Kolaż składający się z logotypów: Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wielkopolski, Instytucji Kultury Samorządu Województwa Wielkopolskiego

Nagrody Izabella 2019 i 2020 rozdane!

Sprawdź

co u nas słychać

Nagrody Izabella 201...

Nagrody Izabella 2019 i 2020 rozdane!

Nagrody Izabella 2019 i 2020 rozdane!

Aktualności

Za nami wyjątkowa gala wręczenia nagród i wyróżnień Wydarzenia Muzealnego Roku w Wielkopolsce, Izabella 2019 i 2020. Uroczystość odbyła się w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. Organizatorem plebiscytu jest Fundacja Muzeów Wielkopolskich pod patronatem Marka Woźniaka – Marszałka Województwa Wielkopolskiego. W dwóch edycjach Izabelli nasze muzeum zostało docenione trzykrotnie.
Za 2019 rok wyróżnienie w kategorii działalność wystawiennicza otrzymało Muzeum Uzbrojenia, oddział WMN za wystawę czasową “Mundur polskich wojsk pancernych 1919 – 2019”.
Za 2020 rok nagrodę trzecią w kategorii działalność wystawiennicza otrzymało Muzeum Armii “Poznań”, oddział WMN za wystawę czasową “Katyń – pamięć ocalona. Wystawa w 80. rocznicę zbrodni na ludziach i prawdzie”.
W kategorii działalność promocyjna i marketingowa nagrodę pierwszą otrzymało Wielkopolskie Muzeum Niepodległości za “Wirtualny spacer po nowym Muzeum Powstania Wielkopolskiego”.
Dziękujemy za docenienie dokonań naszych pracowników.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym!

Proponowane

No data was found
Logo UE