Sprawdź

co u nas słychać

Sprawdź

co u nas słychać

Muzeum Uzbrojenia...

Muzeum Uzbrojenia – wyjątkowo tylko popołudniu!

Muzeum Uzbrojenia – wyjątkowo tylko popołudniu!

Aktualności, Komunikaty

W piątek 23 sierpnia z przyczyn technicznych Muzeum Uzbrojenia na Cytadeli będzie otwarte tylko od godziny 15.00 do 17.00.  Przepraszamy!

Ale za to już popołudniu zapraszamy do Muzeum Uzbrojenia na nową, wyjątkową wystawę “Mundur polskich wojsk pancernych 1919-2019”.

To wystawa, która trzeba koniecznie zobaczyć! Opowiada historię pancerniaków od decyzji o powołaniu pierwszego pułku czołgistów w 1919 roku do czasów współczesnych czyli od czołgów Renault-FT Armii Hallera do Leopardów dzisiejszych Wojsk Pancernych.

Wystawa jest jedną z atrakcji VII Dni Twierdzy Poznań, które odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę. My zapraszamy do Muzeum Uzbrojenia, Muzeum Armii “Poznań”, Muzeum Martyrologii Wielkopolan w Forcie VII i do Schronu Przeciwatomowego dla Władz Miasta Poznania!

Proponowane

Aktualności, Wydarzenie

Promocja książki: „Pomnik Armii >>Poznań<<” red. Małgorzaty Schmi...
24.01
2023

Muzeum Armii "Poznań", Muzeum Uzbrojenia

Razem z Wydawnictwem Miejskim Posnania zapraszamy na promocję książki poświęconej unikatowemu pomnikowi, który w ubiegłym roku skończył 40 lat. Wyd...

Edukacja

Senioralny październik w WMN
1-31.10
2022

Muzeum Martyrologii Wielkopolan - Fort VII, Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918 – 1919, Muzeum Uzbrojenia

Nadejście kalendarzowej  jesieni zwiastuje zbliżające się święto wszystkich Seniorów. Przed nami Senioralni. Poznań 2022  oraz Weekend Seniora z Ku...

Aktualności, Muzeum online, Wystawa online

Wirtualny Spacer po wystawie czasowej: „Pod Zielonym Talizmanem – 80 lat pols...
15.08
2022

Muzeum Uzbrojenia

Z okazji Święta Wojska Polskiego zapraszamy na wirtualne zwiedzania wystawy czasowej  „Pod Zielonym Talizmanem – 80 lat polskich Komandosów”.