Sprawdź

co u nas słychać

Sprawdź

co u nas słychać

Finisaż wystawy: ...

Finisaż wystawy: “Okręty Wojenne 3D”

Finisaż wystawy: “Okręty Wojenne 3D”

Aktualności

Od 15. sierpnia w przestrzeni Muzeum Uzbrojenia oddziału Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości gości wystawa czasowa „Okręty wojenne 3D”. Do tej pory obejrzało ją blisko 9 tyś zwiedzających. Wychodząc na naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przedłużyliśmy jej trwanie do końca listopada. Podobnie jak uroczyście otworzyliśmy wystawę, tak tym razem zapraszamy na „Dzień pożegnania w Wystawą”.

W najbliższy wtorek 30. Listopada zapraszamy na Finisaż. O godzinie 11.00 po raz ostatni będzie można spotkać autora Waldemara Góralskiego i posłuchać o okolicznościach powstawania prac.

Warto nas odwiedzić nie tylko ze względu na bardzo interesującą ekspozycję, ale również dla prezentów, które przygotowaliśmy dla Państwa, by ilustracjami okrętów 3D cieszyć się również w domu.

Z uwagi na liczbę zachorowań oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo gości, rozszerzamy formę finisażu do całego “dnia pożegnania z wystawą”.

Przypominamy, o tym, że zwiedzanie muzealnych ekspozycji odbywa się zgodnie z przepisami ścisłego reżimu sanitarnego. Z powodu zagrożenia epidemicznego, w Muzeum i jego oddziałach funkcjonują zasady DDM (Dezynfekcja, Dystans, Maseczki). Zwiedzający mają obowiązek zasłaniania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk przed wejściem na ekspozycje.

11:00 – ostatnie spotkanie z autorem Waldemarem Góralskim w przestrzeni wystawy

“Dzień pożegnania z Wystawą” w godzinach pracy Muzeum Uzbrojenia 10:00-16:00

Wstęp – bezpłatny

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje 2021

Proponowane

Aktualności, Wydarzenie

Promocja książki: „Pomnik Armii >>Poznań<<” red. Małgorzaty Schmi...
24.01
2023

Muzeum Armii "Poznań", Muzeum Uzbrojenia

Razem z Wydawnictwem Miejskim Posnania zapraszamy na promocję książki poświęconej unikatowemu pomnikowi, który w ubiegłym roku skończył 40 lat. Wyd...

Edukacja

Senioralny październik w WMN
1-31.10
2022

Muzeum Martyrologii Wielkopolan - Fort VII, Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918 – 1919, Muzeum Uzbrojenia

Nadejście kalendarzowej  jesieni zwiastuje zbliżające się święto wszystkich Seniorów. Przed nami Senioralni. Poznań 2022  oraz Weekend Seniora z Ku...

Aktualności, Muzeum online, Wystawa online

Wirtualny Spacer po wystawie czasowej: „Pod Zielonym Talizmanem – 80 lat pols...
15.08
2022

Muzeum Uzbrojenia

Z okazji Święta Wojska Polskiego zapraszamy na wirtualne zwiedzania wystawy czasowej  „Pod Zielonym Talizmanem – 80 lat polskich Komandosów”.