Już w najbliższą sobotę i niedzielę (24-25 sierpnia 2019) w Poznaniu odbędą się VII Dni Twierdzy. Wszystkich, których pasjonują stare fortyfikacje, historia wojskowości i rekonstrukcje historyczne zapraszamy do zwiedzania. Jest z czego wybierać!

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna przygotowała 20 miejsc, które warto zobaczyć. Pełen program tutaj:

www.dnitwierdzypoznan.pl

My szczególnie zapraszamy do Muzeum Uzbrojenia na Cytadeli, w którym właśnie od soboty będzie można oglądać nową wystawę czasową “Mundur polskich wojsk pancernych 1919-2019”. To stuletnia historia pancerniaków od czołgów Renault-FT Armii Hallera do Leopardów dzisiejszych Wojsk Pancernych pokazana w bardzo ciekawy sposób!

Zapraszamy również do Muzeum Armii “Poznań”, Muzeum Martyrologii Wielkopolan w Forcie VII i do Schronu Przeciwatomowego dla Władz Miasta Poznania. W czasie Dni Twierdzy Poznań obowiązują bilety specjalne.

 

 

Powrót do listy kategorii Aktualności

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.