Wspólnie z projektem Odkrywca Zdobywca zapraszamy na wyjątkową grę terenową – w domu! To propozycja zabawy on line na Poznańskie Dni Rodziny. Wyruszcie szlakiem Powstania Wielkopolskiego i odnajdźcie wszystkie rozetki! Znajdziecie je w gmachu historycznego Odwachu, gdzie dziś mieści się Muzeum Powstania Wielkopolskiego. Rozglądajcie się uważnie i poznajcie dzieje wielkiego zrywu Wielkopolan! Zapraszamy do wspólnej zabawy całe rodziny. Liczbę odnalezionych rozet prześlijcie na adres mailowy: edukacja@wmn.poznan.pl a my wyślemy Wam replikę rozetki, którą powstańcy przypinali do mundurów. Śpieszcie się, liczba rozetek jest  ograniczona!

Życzymy miłej zabawy!

Termin: 15 maja – 1 czerwca 2020 r.

Dostęp: https://ths.li/mtlfOG

Co roku na przełomie maja i czerwca Miasto Poznań organizuje Poznańskie Dni Rodziny. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną panującą w kraju oraz ograniczenia związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, tegoroczna VIII edycja wydarzenia będzie wyjątkowa! W okresie od 15.05 do 1.06.2020 roku szukajcie na stronie internetowej Miasta Poznania ofert atrakcji on-line.

Powrót do listy kategorii Aktualności

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.