Na zakończenie Poznańskich Dni Rodziny proponujemy skorzystać z okazji i w sobotę, 1 czerwca wybrać się na zwiedzanie oddziałów WMN . Wstęp dla rodzin z dziećmi z biletami specjalnymi – 5 zł normalne, 2 zł ulgowe (w MMW-Fort VII dla wszystkich 2 zł).

 Szczególnie polecamy :

W Muzeum Martyrologii Wielkopolan – FORT VII przy Alei Polskiej spacer z przewodnikiem po fragmentach fortu nieudostępnianych do samodzielnego zwiedzania czyli „Nieznane zakamarki Fortu VII”.

To będzie już trzeci spacer w ramach Poznańskich Dni Rodziny i cieszy się dużym zainteresowaniem. Tym bardziej zapraszamy. Wydarzenie adresowane jest do rodzin ogarniętych pasją poznawania fortyfikacji. Zalecamy przyjście w pełnym obuwiu i zabranie ze sobą latarki.

Początek oprowadzania – godz. 10:30

Przewidywany czas trwania spaceru – ok. 2 godz.

W Muzeum Powstania Wielkopolskiego – Stary Rynek 3 zapraszamy na Honorową Odprawę Warty Ułańskiej przed Odwachem.

Tym razem program towarzyszący odprawie dedykowany jest najmłodszym. Będą więc konkursy plastyczne z nagrodami, zabawa klockami militarnymi, przejażdżki kucykiem i możliwość zrobienia zdjęcia, zajęcia z amazonkami Damskiej Sekcji Konnej, a dla całych rodzin prezentacja wyposażenia ułańskiego i broni.

Wszystkie ułańskie atrakcje są bezpłatne!

Czas trwania – godz. 11.30-13.30

Zapraszamy! Na prawdę warto!

 

Powrót do listy kategorii Aktualności

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.