Dyrektor Tomasz Łęcki znalazł się w finałowej piątce nominowanych w Plebiscycie IKS-a i portalu Kulturapoznan.pl na Człowieka Kultury minionego sezonu w Poznaniu.

Dyrektora Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości doceniono za „nową wystawę stałą w Muzeum Powstania Wielkopolskiego – godną zapowiedź muzeum, które ma powstać w Poznaniu. Za łączenie sił (zwłaszcza politycznych) ponad podziałami i konsekwentne, zdecydowane działania zmierzające do stworzenia nowoczesnej, odpowiadającej na potrzeby współczesności instytucji”.

Teraz czas na głosowanie a głosować może każdy do 30 września! Wystarczy oddać głos na stronie Kulturapoznan.pl lub wypełnić karty do głosowania, dostępne w Centrum Informacji Miejskiej przy ul. Ratajczaka 44.

Plebiscyt odbywa się po raz szósty i  podsumowuje to, co działo się w kulturze od września 2017 do sierpnia 2018 roku. Finałową dziesiątkę w dwóch kategoriach (człowiek kultury i wydarzenie kulturalne) zespół redakcji IKS-a i Kulturypoznan.pl wybierał spośród kilkudziesięciu propozycji.

Zwycięzców poznamy w październiku. Więcej na www.kulturapoznan.pl

Zapraszamy do głosowania!

Powrót do listy kategorii Aktualności