Zgodnie z decyzją Rządu 4 maja wchodzi w życie kolejny etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, który umożliwia stopniowy powrót publiczności do muzeów w nowym reżimie sanitarnym.

Bardzo za Wami tęsknimy, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie naszych gości i pracowników. Dlatego chcemy jak najlepiej przygotować rozwiązania, które będą zgodne z wytycznymi ministerstwa zdrowia i sanepidu. To ostatecznie z sanepidem będziemy uzgadniać formę udostępnienia muzeum dla publiczności.

Możemy już jednak zdradzić, że planujemy 18 maja ( w Dniu Muzealnika) otworzyć część plenerową ekspozycji w dwóch oddziałach – Muzeum Uzbrojenia na Cytadeli i w Muzeum Martyrologii Wielkopolan w Forcie VII.

W dalszej kolejności w maju i czerwcu chcemy otworzyć pozostałe nasze oddziały.

A na razie cały czas czekamy na Was online, na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych – obserwujcie nas!

Powrót do listy kategorii Aktualności

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.