W piątek 23 sierpnia z przyczyn technicznych Muzeum Uzbrojenia na Cytadeli będzie otwarte tylko od godziny 15.00 do 17.00.  Przepraszamy!

Ale za to już popołudniu zapraszamy do Muzeum Uzbrojenia na nową, wyjątkową wystawę “Mundur polskich wojsk pancernych 1919-2019”.

To wystawa, która trzeba koniecznie zobaczyć! Opowiada historię pancerniaków od decyzji o powołaniu pierwszego pułku czołgistów w 1919 roku do czasów współczesnych czyli od czołgów Renault-FT Armii Hallera do Leopardów dzisiejszych Wojsk Pancernych.

Wystawa jest jedną z atrakcji VII Dni Twierdzy Poznań, które odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę. My zapraszamy do Muzeum Uzbrojenia, Muzeum Armii “Poznań”, Muzeum Martyrologii Wielkopolan w Forcie VII i do Schronu Przeciwatomowego dla Władz Miasta Poznania!

Powrót do listy kategorii Aktualności

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.