Podobnie jak w roku ubiegłym zapraszamy muzealników, naukowców i regionalistów do wzięcia udziału w II edycji konferencji-sejmiku, która odbędzie się w Poznaniu 26 i 27 listopada.

W tym roku organizatorzy (Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu, Wielkopolskie Towarzystwo Kulturalne, Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk wraz z Biblioteką Raczyńskich, Biblioteką Kórnicką, Fundacją Zakłady Kórnickie, Instytutem Pamięci Narodowej – Oddział w Poznaniu) postanowili ją zatytułować : W przededniu Powstania – od Polskiego Sejmu Dzielnicowego do przyjazdu Paderewskiego. Dwudniowe spotkanie będzie wypełnione referatami oraz dyskusjami panelowymi, które powinny zainteresować wszystkich pasjonatów muzealnictwa i badań przeszłości.

Udział w konferencji-sejmiku jest odpłatny (50 złotych od osoby, przy czym w ramach tej kwoty zapewnimy również obiad oraz udział w koncercie). Dla osób przyjezdnych, pragnących uczestniczyć w Konferencji-Sejmiku przez dwa dni proponujemy nocleg, którego koszt wyniesie ok. 120 złotych.

W wypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości związanych z projektem mogą Państwo uzyskać informacje pod numerem telefonicznym 61 853 89 45:

 

Termin: 26-27 listopada 2018 roku

 Miejsce: 1 dzień – Teatr Polski, ul. 27 Grudnia 8/10, Poznań

2 dzień – Sala Posiedzeń PTPN, ul. Mielżyńskiego 27/29, Poznań

Na informację o Państwa udziale w konferencji czekamy do dnia 15 listopada 2018 roku  adres pocztowy: Wielkopolskie Muzeum Niepodległości ul. Woźna 12, 61-777 Poznań lub adres mailowy: konferencja2018@wmn.poznan.pl. na załączonym formularzu. Następnie otrzymają Państwo informację zwrotną o uczestnictwie w Konferencji.

 

Materiały do pobrania

Powrót do listy kategorii Aktualności