O Powstaniu Wielkopolskim należy pamiętać cały rok i w najbliższą sobotę będzie okazja, żeby o zwycięskim wyczynie poznaniaków porozmawiać.

Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego organizuje na Ostrowie Tumskim Festyn Prezentacji Tradycji i Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918-1919. O godzinie 9.00 w Katedrze Poznańskiej zostanie odprawiona msza św. Po niej będzie możliwość zwiedzania katedry z przewodnikiem.

Natomiast od godziny 11.00 do 16.00  organizatorzy zapraszają do Amfiteatru Bramy Poznania. Tam na zwiedzających będą czekać pokazy, występy i inne atrakcje związane z powstaniem.  Wielkopolskie Muzeum Niepodległości zaprasza szczególnie do swojego stoiska, gdzie będzie można kupić w promocyjnych cenach wydawnictwa muzeum, a także zobaczyć wystawę przygotowaną przez Muzeum Powstania Wielkopolskiego.

 

Powrót do listy kategorii Aktualności

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.