Wielkopolskie Muzeum Niepodległości decyzją Komitetu Organizacyjnego Nagrody BohaterONy 2019 im. Powstańców Warszawskich znalazło się wśród pięciu instytucji nominowanych do Nagrody w kategorii “Instytucja”.

To dla nas powód do dumy i docenienie działalności w jubileuszowym roku 2018. Nagroda BohaterONy 2019 im. Powstańców Warszawskich została ustanowiona w celu wyróżnienia tych, których aktywność w szczególny sposób promowała wiedzę o historii Polski z lat 1918–1989 oraz edukację historyczno-patriotyczną własnie w 2018 roku.

Decyzję o tym, kto zostanie laureatem Nagrody BohaterONy 2019 podejmie Kapituła Nagrody i internauci.

Po trzech laureatów w każdej z siedmiu kategorii wybierze Kapituła składająca się z przedstawicieli polskiego rządu, historyków, osób publicznych, przedstawicieli środowisk kombatanckich oraz naszych ambasadorów. Na podstawie głosów jej członków w każdej kategorii zostanie przyznany Złoty, Srebrny i Brązowy BohaterON.

Udział w wyborze laureatów mają również internauci. Do 2 października mogą Państwo zagłosować  na stronie www.bohateron.pl/bohaterony-2019/zaglosuj/ Tam też znajdą Państwo opis  i uzasadnienie do nominacji.

Zachęcamy i zapraszamy internautów do wzięcia udziału w głosowaniu!

Powrót do listy kategorii Aktualności

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.