Zmiany w godzinach otwarcia oddziałów Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości (17-20 października)

Szanowni Państwo, w dniach 17-18 października (wtorek-środa): – Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 – Muzeum Uzbrojenia – Muzeum Armii „Poznań” Będą nieczynne dla zwiedzających. W dniach 19-20 października (czwartek-piątek) Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956 oraz Przeciwatomowy Schron dla Władz Miasta Poznania będą nieczynne dla zwiedzających. Za utrudnienia przepraszamy.

Remont parkingu przy Forcie VII

Szanowni Państwo, do 12 września potrwa remont parkingu dla samochodów osobowych przy Forcie VII (ul. Polska). Na czas remontu istnieje możliwość zaparkowania na miejscu dla autokarów (parking po lewej stronie). Za utrudnienia przepraszamy.

Długi weekend w WMN

Zapraszamy Państwa do zwiedzania oddziałów Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości w czasie długiego weekendu. 14 sierpnia będziemy nieczynni, ale we wtorek 15 sierpnia czekamy na Państwa we wszystkich naszych oddziałach od 10:00 do 17:00. Program wakacyjny to również atrakcje przygotowane z myślą o odbiorcach w różnym wieku. Długi weekend rozpoczynamy już w piątek! Poznań retro dla dzieci […]

Kolejny duży krok przybliżający budowę nowej siedziby Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918 -1919 przetarg na głównego wykonawcę ogłoszony!

Wielkopolskie Muzeum Niepodległości ogłosiło przetarg na Głównego Wykonawcę. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem, po dopełnieniu formalności i podpisaniu umowy, jesienią powinny ruszyć pierwsze prace budowlane. Ogłoszony właśnie przetarg na Głównego Wykonawcę jest zgodny z przyjętym przez Muzeum harmonogramem, który zakłada, że wybrany do jesieni  wykonawca miałby rozpocząć prace jeszcze w 2023 roku i zakończyć […]

27 czerwca wstęp do Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956 będzie płatny

Szanowni Państwo, w najbliższy wtorek 27 czerwca wstęp do Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956 będzie płatny. W rocznicę Poznańskiego Czerwca 1956 28 czerwca (środa) wstęp do Muzeum będzie bezpłatny. 28 czerwca Muzeum będzie czynne od godz. 10:00 do 18:00. Pełen program obchodów 67 Rocznicy znajduje się tutaj.