Sprawdź

co u nas słychać

Sprawdź

co u nas słychać

Wernisaż wystawy ...

Wernisaż wystawy “Okręty Wojenne 3D” – fotorelacja

Wernisaż wystawy “Okręty Wojenne 3D” – fotorelacja

Aktualności, Wystawy

W dniu Święta Wojska Polskiego, w Muzeum Uzbrojenia odbył się wernisaż wystawy Okręty wojenne 3D. Wyjątkowa tematyka ekspozycji przyciągnęła tłum Gości. Waldemar Góralski – autor prezentowanych prac podzielił się swą niezwykłą marynistyczną pasją a Krzysztof Jankowiak – kurator wystawy opowiedział o fascynującym procesie powstawania ekspozycji. Słowo do zebranych gości skierował również Wojewoda Wielkopolski – p. Michał Zieliński podkreślając, że „uzupełnienie ekspozycji sprzętu wojennego o niedostępne na co dzień modele najsłynniejszych polskich, niemieckich i amerykańskich okrętów to duża gratka dla miłośników militariów, a także osób zainteresowanych marynistyką”.

Wszystkim Gościom przybyłym na otwarcie ekspozycji serdecznie dziękujemy! Państwa zaś zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z dzisiejszego wydarzenia.

Wystawa “Okręty wojenne 3D” będzie prezentowana w Muzeum Uzbrojenia do 30 listopada 2021 r. Serdecznie zapraszamy!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje 2021.

Proponowane

Aktualności, Wydarzenie

Promocja książki: „Pomnik Armii >>Poznań<<” red. Małgorzaty Schmi...
24.01
2023

Muzeum Armii "Poznań", Muzeum Uzbrojenia

Razem z Wydawnictwem Miejskim Posnania zapraszamy na promocję książki poświęconej unikatowemu pomnikowi, który w ubiegłym roku skończył 40 lat. Wyd...

Edukacja

Senioralny październik w WMN
1-31.10
2022

Muzeum Martyrologii Wielkopolan - Fort VII, Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918 – 1919, Muzeum Uzbrojenia

Nadejście kalendarzowej  jesieni zwiastuje zbliżające się święto wszystkich Seniorów. Przed nami Senioralni. Poznań 2022  oraz Weekend Seniora z Ku...

Aktualności, Muzeum online, Wystawa online

Wirtualny Spacer po wystawie czasowej: „Pod Zielonym Talizmanem – 80 lat pols...
15.08
2022

Muzeum Uzbrojenia

Z okazji Święta Wojska Polskiego zapraszamy na wirtualne zwiedzania wystawy czasowej  „Pod Zielonym Talizmanem – 80 lat polskich Komandosów”.