Sprawdź

co u nas słychać

Sprawdź

co u nas słychać

Przyjechali, obej...

Przyjechali, obejrzeli, zagrają…

Przyjechali, obejrzeli, zagrają…

Aktualności

60 fanów gier wojennych spotkało się w sobotę w Muzeum Uzbrojenia, by obejrzeć zgromadzony na Cytadeli sprzęt wojskowy. To było spotkanie polskiej społeczności World of Tanks.

Nie zabrakło też przedstawicieli wargaming.net, World of Tanks, a także redakcji World of Tanks Polska – Rykoszet.info. To właśnie ta redakcja podaje, że „polska społeczność jest jedną z największych grup graczy, jakie występują w World of Tanks”.

Sama gra (wyprodukowana przez wargaming.net) jest hitem wśród pasjonatów tego rodzaju rozgrywek. Została wpisana do Księgi Rekordów Guinessa za największą liczbę uczestników zalogowanych w tym samym momencie na jednym serwerze.

Proponowane

Aktualności, Wydarzenie

Promocja książki: „Pomnik Armii >>Poznań<<” red. Małgorzaty Schmi...
24.01
2023

Muzeum Armii "Poznań", Muzeum Uzbrojenia

Razem z Wydawnictwem Miejskim Posnania zapraszamy na promocję książki poświęconej unikatowemu pomnikowi, który w ubiegłym roku skończył 40 lat. Wyd...

Edukacja

Senioralny październik w WMN
1-31.10
2022

Muzeum Martyrologii Wielkopolan - Fort VII, Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918 – 1919, Muzeum Uzbrojenia

Nadejście kalendarzowej  jesieni zwiastuje zbliżające się święto wszystkich Seniorów. Przed nami Senioralni. Poznań 2022  oraz Weekend Seniora z Ku...

Aktualności, Muzeum online, Wystawa online

Wirtualny Spacer po wystawie czasowej: „Pod Zielonym Talizmanem – 80 lat pols...
15.08
2022

Muzeum Uzbrojenia

Z okazji Święta Wojska Polskiego zapraszamy na wirtualne zwiedzania wystawy czasowej  „Pod Zielonym Talizmanem – 80 lat polskich Komandosów”.