Kolaż składający się z logotypów: Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wielkopolski, Instytucji Kultury Samorządu Województwa Wielkopolskiego

Konkurs #100SekundWMuzeum

Konkursy

dla małych i dużych

Konkurs #100SekundWMuzeum

Konkurs #100SekundWMuzeum

22 września, 2022
Konkursy

Rozstrzygnięty

Wspólnie z Ministerstwem Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu  zapraszamy do udziału w konkursie multimedialnym. Wystarczy zwykły smartfon,  wystarczy odwiedzić muzeum, a tam  nagrać relację wideo i… opublikować w mediach społecznościowych! Jedynym warunkiem, jakie nagranie musi spełniać,  to czas – nie może przekroczyć 100 sekund.

Celem konkursu jest zaproszenie młodych ludzi do aktywnego zwiedzania oraz doświadczania kultury w muzeum. Wśród nowoczesnych instytucji wartych odwiedzenia znalazło się również Wielkopolskie Muzeum Nieodległości. Zapraszamy bardzo serdecznie do nagrywania relacji z naszych oddziałów.  Przypominamy, że dla twórców, którzy przygotują najciekawsze realizacje, przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu, na stronie organizatora.

UWAGA – konkurs trwa do końca września!

Zapraszamy!

Proponowane konkursy

09.05 - 30.09
2024
Aktualny

Cofamy się do XIX i początków XX wieku, szperamy w archiwach, słuchamy lokalnych historii, weryfikujemy źródła, odnajdujemy bohaterów tamtych czasów, badamy ich życiorysy.

17.04 - 10.05
2024
Aktualny

Zapraszamy do udziału w konkursie upamiętniającym Powstanie Wielkopolskie. Zaprojektujcie mural, a potem zrealizujecie swój pomysł w przestrzeni Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

Logo UE