Kontakt

Dyrektor
Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości

Tomasz Łęcki
sekretariat@wmn.poznan.pl

tel. +48 (61) 8517 289 (Woźna 12)

Beata Mitmańska – Zastępca Dyrektora ds. ekonomicznych
tel. 661 333 166
b.mitmanska@wmn.poznan.pl

Sławomir Springer – Zastępca Dyrektora ds. merytorycznych
tel. 885 444 881
s.springer@wmn.poznan.pl

Honorata Siemieniak – Fertyk – Główny Księgowy
tel. 697 660 700
h.fertyk@wmn.poznan.pl

Halina Kostrzewska – Główny specjalista ds. osobowych i organizacyjnych
tel. 61 8517 288
h.kostrzewska@wmn.poznan.pl

Anna Sochacka – Główny specjalista ds. komunikacji i promocji
tel. 61 851 72 89
a.sochacka@wmn.poznan.pl

Zespół ds. edukacji i badań naukowych

Muzeum Powstania Wielkopolskiego, Robert Maciejewski tel. 61 853 19 93

Muzeum Powstania Poznańskiego-Czerwiec 1956, Maria Skrzypczak, tel. 61 852 94 64

Muzeum Martyrologii Wielkopolan-Fort VII, Beata Jerzakowska, tel. 61 848 31 38

Muzeum Uzbrojenia, Arkadiusz Maciejewski, tel. 61 820 45 03

Muzeum Armii Poznań, Piotr Kędziora, tel. 663 866 414

Magazyn zbiorów WMN
tel. 61 853 89 45

Wielkopolskie Muzeum Niepodległości

adres korespondencyjny

ul. Woźna 12
61-777 Poznań
tel. +48 (61) 8517 288

administracja@wmn.poznan.pl

numer konta bankowego:

PKO BP SA I oddział w Poznaniu

98 1020 4027 0000 1702 0049 2538


 

Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 | Odwach
kierownik –kustosz Marcin Wiśniewski
Stary Rynek 3, Odwach
61-772 Poznań
tel./fax +48 (61) 8531 993
odwach@wmn.poznan.pl 

Muzeum Armii „Poznań”
kierownik – kustosz Jarosław Bączyk
Al. Armii Poznań, Park Cytadela-Mała Śluza
61-663 Poznań
tel./fax +48 663 866 414
bzura@wmn.poznan.pl

Muzeum Martyrologii Wielkopolan Fort VII
kierownik – Grzegorz Kucharczyk
Al. Polska
60-591 Poznań
tel./fax +48 (61) 8483 138
mmw@wmn.poznan.pl

Muzeum Uzbrojenia
kierownik – kustosz Arkadiusz Maciejewski
Al. Armii Poznań, Park Cytadela
61-663 Poznań
tel. +48 (61) 8204 503
cytadela@wmn.poznan.pl

 Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956
kierownik – kustosz Kinga Przyborowska
ul. Św. Marcin 80/82 (Zamek)
61-809 Poznań
tel./fax +48 (61) 8529 464
czerwiec@wmn.poznan.pl

 

Administrator strony internetowej
kontakt@wmn.poznan.pl

Wielkopolskie Muzeum Niepodległości
Samorządowa Instytucja Kultury miasta