12 października uroczyście otworzyliśmy Centrum Kultury Schron przy ul. Słupskiej 62. To był już ostatni etap zagospodarowania willi z Galerią Plakatu przy Schronie Przeciwatomowym dla Władz Miasta Poznania, należących do Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości. Centrum Kultury Schron powstało dzięki współpracy Muzeum z Centrum Wspierania i Integracji Obywatelskiej oraz Radą Osiedla. Ta część obiektu ma stać się miejscem integracji lokalnej społeczności.

I już 20 października zorganizowano spotkanie inaugurujące otwarcie Centrum Kultury Schron. Odbyły się pierwsze warsztaty artystyczne i konkurs dla dzieci, warsztaty  patriotyczne oraz gra terenowa. Przy okazji można było zwiedzać Schron Przeciwatomowy z biletami w cenie  promocyjnej.

Natomiast mamy maluchów w wieku od 2 do 5 lat wraz ze swoimi pociechami miały możliwość udziału w darmowych, grupowych zajęcia umuzykalniających MUZYKOLANDIA.

 

Powrót do listy kategorii Aktualności

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.