Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956 pragnie serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie „Porozmawiajmy o tym jak było – stan wojenny widziany oczyma młodzieży”. Do Muzeum napłynęło wiele ciekawych i cennych prac, a decyzja o wynikach konkursu była trudna, do tego stopnia, że zdecydowaliśmy o wprowadzeniu dodatkowej kategorii, w której zostały wyróżnione prace odznaczające się szczególną kreatywnością.

Oto wyniki:

KATEGORIA – SZKOŁY PODSTAWOWE:

I MIEJSCE
Igor Janiszewski
Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie

II MIEJSCE
Zuzanna Krupa
Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu

II MIEJSCE
Weronika Krause
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa – Przedszkole im. Gen. Stanisława Taczaka w Wąsowie

III MIEJSCE
Weronika Piątkowska
Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie

WYRÓŻNIENIA:
Kacper Łuczak
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży
Aleksandra Jarzembowska
Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu
Martyna Walkowiak
Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Wielkopolskim

KATEGORIA – GIMNAZJA:

I MIEJSCE
Beata Tuczyńska, Aleksandra Widerowska, Agnieszka Anna Michalak
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Słupcy

II MIEJSCE
Zuzanna Kaźmierczak
Gimnazjum im. A. i S. Gillerów w Opatówku

III MIEJSCE
Zofia Tomiak
Zespół Szkół w Mosinie Gimnazjum

WYRÓŻNIENIE
Amelia Kłaniecka
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Słupcy

Kacper Grygier
Zespół Szkół Jedynka w Międzychodzie

KATEGORIA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

I MIEJSCE
Krzysztof Kubiak
Liceum im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wielkopolskiej

I MIEJSCE
Jagoda Jabłońska i Patryk Piszczek
II LO im. Stanisława Staszica w Pile

II MIEJSCE
Andrzej K.Krajewski
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu

III MIEJSCE
Martyna Grzelak
III LO im. C.K. Norwida w Koninie

III MIEJSCE
Krystian Kraszewski
Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dr K. Hołogi w Nowym Tomyślu

WYRÓŻNIENIA
Maria Dąbek
III LO im. M. Kopernika w Kaliszu

KATEGORIA KREATYWNOŚĆ:

I MIEJSCE
Karolina Lewandowska
LO im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wielkopolskiej

II MIEJSCE
Aleksandra Sosnowska
Szkoła Podstawowa im. J.Kilińskiego w Trzemesznie

II MIEJSCE
Jakub Niszkiewicz
Zespół Szkół w Odolanowie Szkoła Podstawowa im. gen. Kazimierza Głabisza

III MIEJSCE
Zuzanna Kocąka
Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Wlkp.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.
O terminie uroczystości wręczenia nagród powiadomimy Państwa telefonicznie.

Powrót do listy kategorii Aktualności

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.