3 Maja zapraszamy wszystkich poznaniaków i gości na Stary Rynek przed Odwach!

Najpierw o godzinie 13.00 zainaugurujemy uroczyste zmiany wart Ochotniczego Reprezentacyjnego Oddziału Ułanów Miasta Poznania w barwach 15 Pułku Ułanów Poznańskich. Tradycyjnie zmiany warty będą odbywać się przed Odwachem w każdą sobotę o godzinie 12.00 ( po hejnale z wieży) aż do września.

Natomiast o godzinie 16.00 pod hasłem „witaj majowa jutrzenko” przed siedzibą Muzeum Powstania Wielkopolskiego zapraszamy po raz drugi na „poznańskie wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych”. Poprowadzi je Jacek Kowalski ze swoim zespołem. Dołączyć może każdy! W razie niepogody koncert odbędzie się w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich.

Przy okazji warto zwiedzić ekspozycję Muzeum Powstania Wielkopolskiego, które w tym dniu będzie otwarte od godziny 10.00 do 15.00.

Pobierz śpiewnik w wersji pdf do druku

 

Powrót do listy kategorii Aktualności

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.