Szanowni Państwo, choć mocno spóźniony, wszystkim wiadomo z jakich powodów, z dużą satysfakcją przesyłam Państwu Raport za rok 2019 pokazujący najważniejsze wydarzenia kreowane i organizowane przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości, a wspierane przez sprawdzonych partnerów i przyjaciół WMN. Przekazuję ten Raport jako nowy Dyrektor Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości (funkcje tę objąłem z dniem 2 marca br.), ale oczywiście prezentowane w nim wydarzenia, fakty i liczby ilustrują działalność całego zespołu WMN, którym kierował mój poprzednik Tomasz Łęcki.  Zapewniam w tym miejscu, że mimo pandemii, niewątpliwie trudnego pod względem finansowym roku, dołożę wszelkich starań, aby Raport za 2020 rok obfitował w równie ciekawe wydarzenia. Takie,  które będą łączyły poznaniaków i Wielkopolan, które będą nas wszystkich napawać dumą i sprawią, że nasze wolnościowe i niepodległościowe dążenia, o  których opowiadamy w pięciu oddziałach WMN  będą wciąż żywą inspiracją dla obecnego pokolenia, zwłaszcza ludzi młodych.

Za życzliwość, udzielone wsparcie, wszelką pomoc jaką od Państwa otrzymujemy i doświadczamy na co dzień serdecznie w imieniu zespołu Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości i własnym dziękuję.

 

Z poważaniem

Przemysław Terlecki

WMN_raport2019 wersja końcowa

Powrót do listy kategorii Aktualności

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.