Wszystkich , którzy lubią historię Wielkopolski i lubią zwiedzać muzea już teraz informujemy – rezerwujcie wolny czas! Od 22 do 24 listopada (piątek-niedziela) po raz kolejny dołączamy do  ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W tych dniach do oddziałów WMN: Muzeum Powstania Wielkopolskiego, Muzeum Uzbrojenia i Muzeum Armii “Poznań” będzie można wejść z tańszym biletem specjalnym – normalny 5 zł, ulgowy 3 złote. Natomiast wstęp do Muzeum Martyrologii Wielkopolan-Fort VII – normalny 5 zł, ulgowy – 2 zł.

Skorzystajcie z okazji i przyjdźcie do nas!

Przykro nam, że tym razem nie możemy zaprosić do Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956, które jest zamknięte. Ale to dlatego, że wprowadzamy zmiany na ekspozycji, bo chcemy być dla naszych gości jeszcze bardziej atrakcyjni!

Akcję “Polska zobacz więcej” organizuje Polska Organizacja Turystyczna oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Powrót do listy kategorii Aktualności

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.