Od jutra, 15 marca do niedzieli 17 marca oddziały Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości dołączają do  ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. To już szósta odsłona tej akcji. Wszystkie oddziały WMN (Muzeum Powstania Wielkopolskiego, Muzeum Powstania Poznańskiego-Czerwiec 1956, Muzeum Martyrologii Wielkopolan-Fort VII, Muzeum Uzbrojenia i Muzeum Armii “Poznań”) w tych dniach będzie można zwiedzać, korzystając z tańszych biletów specjalnych – normalny 5 zł, ulgowy 2 złote, a do Muzeum Martyrologii Wielkopolan – Fort VII dla wszystkich wstęp za 2 zł.

Akcję organizuje Polska Organizacja Turystyczna oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Więcej informacji o tym z jakich ofert będzie można w tym dniu skorzystać w Poznaniu na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

Zapraszamy i czekamy !

Powrót do listy kategorii Aktualności

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.