Wraz z naszym Partnerem Strategicznym LOTTO zapraszamy do udziału w Konkursie LOTTO “Pamięć Poznańskiego Czerwca 1956”. Konkurs skierowany jest do uczniów i studentów. Młodzież w ramach konkursu jest podzielona na cztery, następujące grupy:

1) Uczniowie klas IV-VI
2) Uczniowie klas VII-VIII i gimnazjum
3) Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych
4) Studenci

Zadaniem uczestników konkursu jest zrobienie sobie zdjęcia (indywidualnie lub maksymalnie w parze) przy jednym z miejsc pamięci, które związane jest z Poznańskim Czerwcem ’56. Fotografia (np. “selfie”) musi zostać wykonana w taki sposób, aby widoczni byli na niej uczestnicy konkursu i przynajmniej część miejsca pamięci (tak, aby było ono rozpoznawalne).
Zdjęcie wraz z odpowiednimi załącznikami (patrz: Regulamin Konkursu LOTTO “Pamięć Poznańskiego Czerwca 1956” www.wmn.poznan.pl ) i uzasadnieniem, dlaczego uczestnik/uczestnicy zrobili fotografię właśnie przy takim miejscu pamięci należy przesłać na adres e-mail Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956: czerwiec@wmn.poznan.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2019 roku, do godziny 17:00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 10 czerwca 2019 roku. Za najlepsze zdjęcia i uzasadnienia przyznane będą nagrody rzeczowe.

 

Materiały do pobrania

Powrót do listy kategorii Konkursy