Trzecie miejsce dla autorów akcji edukacyjnej “Światełko dla Czerwca ’56” oraz nowej ekspozycji Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919. Po raz kolejny Wielkopolskie Muzeum Niepodległości jest laureatem konkursu na Wydarzenie Muzealne Roku w Wielkopolsce “Izabella 2017”. Gala finałowa odbyła się w Pałacu w Rogalinie. Nagrody odebrali Dyrektor WMN Tomasz Łęcki, Kierownik Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956 Kinga Przyborowska z zespołem oraz Kierownik Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 Marcin Wiśniewski z zespołem.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Muzeów Wielkopolskich. Patronat nad konkursem sprawuje Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak. Co roku w konkursie “Izabelli” nagradzane są najważniejsze, najbardziej spektakularne przedsięwzięcia muzealne z całego regionu.

Naszym koleżankom i kolegom serdecznie gratulujemy!

 

Powrót do listy kategorii Aktualności

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.