Organizatorem konkursu „Epizody z Powstania Wielkopolskiego w komiksie i plakacie pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego” jest Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej w Poznaniu. Współorganizatorem jest Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu. Partnerami konkursu są: Wielkopolskie Muzeum Niepodległości oraz Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu. Przedsięwzięcia towarzyszące konkursowi to warsztaty dla uczniów i nauczycieli.

Uczestników projektu edukacyjnego organizatorzy Konkursu zapraszają na  warsztaty z tworzenia komiksu i plakatu. Miejsce odbywania się warsztatów:

Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu

Jarochowskiego 1, 60-235 Poznań
Tel: 61 866 57 47

 

Uwaga!

Uczniowie Szkół zgłoszonych do Projektu przyjeżdżają z opiekunem, który ponosi odpowiedzialność za swoich uczniów w trakcie zajęć warsztatowych.

Ze względu na ograniczenia miejsc, w warsztatach może wziąć udział po 4 uczniów i 1 opiekun w każdej kategorii – komiks i plakat, ze zgłoszonej Szkoły. Oznacza to, że jeśli Szkoła zgłosiła swój udział w obu kategoriach to ze Szkoły może przyjechać 8 uczniów i 2 opiekunów. Zajęcia z komiksu i warsztatu odbędą się jednocześnie w tych samych godzinach w oddzielnych salach.

Organizacja Warsztatów zgodnie z poniżej załączonym harmonogramem.

 

Szczegółowych informacji udziela:

Katarzyna Książkowska, koordynator projektu
e-mail: katarzyna.ksiazkowska@ipn.gov.pl
tel.: 61 835 69 64

Zapraszamy serdecznie!

 

Harmonogram zajęć warsztatowych
Powrót do listy kategorii Aktualności

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.