Mamy szanse na realizację kolejnego etapu w kompleksowej renowacji Fortu VII!  Dzięki pomocy profesora Zbigniewa Pilarczyka – miłośnika poznańskich fortyfikacji i autorytetu w tej dziedzinie, do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego trafił projekt na uporządkowanie, utwardzenie i oświetlenie terenu przed wejściem do Fortu VII .

Po prawej stronie wjazdu do fortu chcielibyśmy zdemontować zniszczoną miałowo-asfaltową nawierzchnię , uporządkować i ponownie ją utwardzić oraz zmodernizować oświetlenie. W ten sposób zdegradowany teren, użytkowany okolicznościowo w celach postojowych, zostanie zagospodarowany w standardzie jaki winien przysługiwać tak ważnemu dla naszej historii miejscu, jakim jest Muzeum Martyrologii Wielkopolan.

Już dziś każdy mieszkaniec Poznania może zagłosować i wesprzeć to przedsięwzięcie. Głosowanie trwa do 20 listopada 2020 roku do godziny 12.00.

Więcej informacji tutaj: https://pbo21.um.poznan.pl/d/224    (by zagłosować wybieramy kolejno: Głosowanie,  Kategorię 6 – Ogrody, Sołacz, Winiary, Wola,  Projekt VI.2 Uporządkowanie terenu przed Fortem VII).

Liczymy na Państwa głosy!!!

Powrót do listy kategorii Aktualności