Praktyki i wolontariat

PRAKTYKI ZAWODOWE

Dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy do odbycia praktyk zawodowych w oddziałach Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości w zakresie działalności wystawienniczej, edukacyjnej i promocyjnej. Praktykanci poznają kulisy pracy muzealnej we wszystkich naszych oddziałach: Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919, Muzeum Armii „Poznań”, Muzeum Martyrologii Wielkopolan – Forcie VII, Muzeum Uzbrojenia, Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec Poznańskiego 1956, Schronie Przeciwatomowym dla Władz Miasta Poznańskiego. Dodatkowo będą czynnie uczestniczyć w pracach merytorycznych, dydaktycznych  i organizacyjnych wybranych oddziałów. Oferujemy szkolenia BHP, z ochrony danych osobowych oraz branżowe. Każda osoba odbywająca praktyki otrzyma zaświadczenie i naszą rekomendację. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: edukacja@wmn.poznan.pl.

***

Wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego z uwagi na trwającą pandemię zapraszamy na praktyki zawodowe on-line.

 

WOLONTARIAT

Dołącz do naszego zespołu i zostań wolontariuszem Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości! Zapraszamy wszystkich miłośników historii, animacji kulturowej, ale nie tylko. Jeśli chcesz poznać kulisy pracy w instytucji kultury, włączyć się w szeroki zakres działań wystawienniczych, edukacyjnych, promocyjnych lub masz inny pomysł na realizację swych pasji w naszym muzeum, to czekamy właśnie na Ciebie. Oferujemy szkolenia BHP, z ochrony danych osobowych oraz branżowe. Każdy wolontariusz otrzyma zaświadczenie i nasze rekomendacje. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: edukacja@wmn.poznan.pl.

***

Wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego z uwagi na trwającą pandemię zapraszamy do wolontariatu on-line.

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.