W najbliższą sobotę 3.12.2016 pod hasłem „Tu zaczyna się Polska” w Poznaniu odbędą się obchody Dnia Wielkopolski. Organizatorem obchodów jest Wielkopolskie Towarzystwo Kulturalne.

Uroczystości rozpocznie Msza Święta sprawowana w Poznańskiej Farze o godz. 12.45 w intencji Wielkopolan, o godz. 14.00 nastąpi złożenie kwiatów pod tablicą pamiątkową Polskiego Sejmu Dzielnicowego przy ul. Ratajczaka 18. W kinie „Apollo” o 14.30 rozpocznie się Sejmik Wielkopolski Regionalistów.

Partnerem uroczystości jest Wielkopolskie Muzeum Niepodległości. W ramach obchodów możliwe będzie zwiedzanie w sobotę 3.12.2016 roku Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 przy Starym Rynku 3 w godz. 10.00-16.00. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach.

Powrót do listy kategorii Aktualności

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Wielkopolskie Muzeum Niepodległości w Poznaniu lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie Klauzula informacyjna.